YENGEÇ 21 Özelliği( 22 Haziran-22 Temmuz )

Element : Su

Renk : Beyaz

Gün : Pazartesi, Perşembe

Gezegen : Ay

Genel Uyumluluk : Oğlak, Boğa

Şanslı Sayılar : 2, 3, 15, 20

Yengeç Burcunun Özellikleri

Güçlü Yönleri : İnandırıcı, Son Derece Yaratıcı, Sadık, Duygusal, Sempatik, İkna Edici

Zayıf Yönleri : Değişken, Kötümser, Şüpheci, Manipülatif, Güvensiz

Hoşlandığı Şeyler : Sanat, ev tabanlı hobiler, Yüzmek, sevdiklerine yardım, arkadaşlarla iyi bir yemek

Hoşlanmadığı Şeyler : Yabancılar, annenin her türlü eleştirisi, kişisel yaşamının bilinmesi

Hiç Yengeci Yengeç kılan şeyin ne olduğunu merak ettin mi?

Yengeç olmanın gerçekten ne anlama geldiği hakkında daha iyi bir fikir vermek için, bu belirtiyi daha sonra 21 ortak özelliğe ve Yengecin kişilik özelliklerine bakarak araştıralım.

1. Yengeç insanları okurken inanılmaz derecede sezgisel ve şaşırtıcı derecede iyidir.
Sezgisel zihin yengecin başkalarının kafaları üzerinde uçabilen şeyleri gözlemlemelerine ve almalarına izin veren bir tür sezgi hissi vardır.

Onlar, insanları okumada doğal olarak yeteneklidirler ve neredeyse her zaman birilerinin alışılmadık veya “kapalı” bir şekilde hareket ettiğini söylerler. İçgüdülerine güvenmeyi öğrenmeliler.

2. Yengeç yoğun ve tutkulu bir sevgilidir.
Tutkulu aşıklar aşk söz konusu olduğunda ve inanılmaz yoğun ve tutkulu bir iş ortağı için bir ilişkide olan yengeç, yarı eşek türüne benzemez.

Bir Yengeç tarafından sevilmek, başka şeylerden farklıdır ve bir insanı canlı hissettirme gücüne sahiptir.

 3. Yengeç kalp kırıklığı ile iyi başa çıkamaz.
Kırık kalp ile başa çıkma Yengecin kalbi hassas olabilir ve kırıldığında veya onunla oynandığını anladığında çok sert olabilir.

Çoğu zaman bir ilişkiyi bitirdikten sonra başka bir ilişkiye geçmekte zorlanırlar ve ayakları üzerinde tamamen durmaları uzun bir zaman alabilir.

4. Yengeç zaman zaman olağanüstü derecede cömert olabilir.
Cömert Yengeç, karşılaşacağınız en iyi kişiliğe sahip kişilerden biridir ve onların arkadaşlarını ve ailesini, hiçbir yerden devasa cömertlik eylemleri ile ihsan etmeleri nadir değildir.

Herkese karşı yardım severdir çünkü onlar da sahip olduklarını düşünür ve şükrederler… sadece sevdiklerinin yüzlerine bir gülümseme koymak istiyorlar.

5. Yengeç, gizemlidir ve onları okumak zordur.
Gizemli ve ayrılmış yengeç, kişilikleri için gizemli bir karakteristiğe sahiptir, bu da onları zaman zaman bir gizem gibi gösterebilir.

Tüm sırlarını hemen verebilecek tipte değiller ve diğer tüm burçların yaptığı gibi her düşünce ve duygularını yayınlama eğiliminde değiller.

Bu onları çok iyi bilmeyenler için okumayı çok zorlaştırabilir, ancak aynı zamanda başkalarının ilgisini çeken ve onları Yengecin dünyasına çeken aynı gizemli özelliktir.

6. Yengeç sevilmeyi sever.
Yengeç sevgi seviyor, özellikle doğru insandan geldiği zaman…

İhtiyaç duyduklarını ve istediklerini hissetmeyi çok seviyorlar ve sevdiklerinden sevgiyle büyüyen çok hassas ve duygusal bir yanları var.

7. Kanser sakinleşir ve sakinleşinceye kadar….
Provoke ve kızgın Yengeç, genellikle hayata yaklaşımları oldukça kolaydır, ancak insanların her tarafa yürümelerine izin vereceklerini düşünerek hata yapmazlar.

Provoke edildiklerinde pençeleri çıkacak ve sizi yalnızca bir yengecin yapabileceği şekilde yere koyacağından emin olacaklardır.

8. Kanser çılgın ruh hali dalgalanmalarını deneyimleyebilir.
Duygusal yengecin ruh hali bazen rüzgar gibi değişebilir.

Onlar yukarı çıktıklarında harika hissedebilirler, ancak düşük olduklarını hissettiklerinde de aynı derecede yoğun olabilirler.

Çoğu zaman işleri kontrol altında tutmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar, ancak bazen duyguları onları bunaltabilir.

9. Yengeç her zaman arkadaşları için oradadır.
Destekleyici yengeç, değerlerinin arkadaşlıklarından daha fazla değer verdiği çok az şey vardır ve yakın bir arkadaşa yardım etmek için hemen hemen her şeyi yaparlar.

Onlar harika dinleyicidirler ve önemsedikleri birisi sert bir kayaya çarptığında, genellikle desteklerini ödünç vermek için her şeyi bırakmaya isteklidirler.

10. Yengeç, geçmişe özlem duyarak kendini duygusal bulabilir.
Duygusal Anlar Yengeç bazen kendini geçmişi hatırlarken buluyor ve yeni olan yaşadıklarını unuturlar.

Bazen bazı şeyler bittikten sonra bir şeyleri “hareket ettirmek” için zorluk çekiyorlar.

11. Yengeç daha derin ve daha anlamlı ilişkiler ister.
Aşık Yengeçler, çoğu zaman kendilerini kıskanç ve romantizmle daha az ilgili buluyorlar, bunun yerine sadece daha uzun vadeli bir sorumluluk oluşturan yakınlığı isterler.

Doğru kişiyi bulmak zamanlarını alabilir, ancak bir kez yaptıkları zaman o kişi ile son derece derin bir bağ kurmaya ve sahip oldukları her şeyi ilişkilendirme eğiliminde olurlar.

12. Yengeç, kendi aradıkları rahatta bir ev inşa etmeyi çok seviyor.
Ev kuşu yengeç, evlerinin konforunda olduklarında kendilerini en rahat hissettikleri ev kuşu türü olma eğilimindedirler.

Bu nedenle çoğu zaman kendi aradıkları ve yaşlandıklarını söyleyebilecekleri rahat ve konforlu bir ev ortamı yaratmak için çok fazla zaman ve çaba harcarlar.

13. Yengeç mutsuz olduğunda, uzak ve iletişimsiz hale gelebilir.
Uzak yengeç, bir şey yüzünden üzüldüğünde, bir duvar ortaya koyar ve kendilerini başkalarından uzaklaştırabilirler.

Onlara en yakın olanlar, konuşmaktan hoşlanmıyorlarsa, kişisel olarak almamalılar. Bazen, sadece kendi başlarına bir şeyler yapmak için zaman ve mekana ihtiyaç duyuyorlar.

14. Yengeç, iğrenç ve saldırgan kişiliklerle birlikte olmaz.
Yengeç hadsizleri sevmez… çok çeşitli insanlarla dostluk kurabilir, arkadaş olabilir. Ancak iğrenç biriyseniz, Yengecin size ayıracak ne sabrı, ne vakti ne de sevgisi vardır.

Yengeç başkaları için bir düşünceye sahip olmayanlar tarafından sevilmez ve hisseder, onları kendileri ile ilgilenen herkesten uzaklaştıracak kadar hızlı olurlar.

15. Yengeç utangaç olabilir ve onları açmak  zaman alır.
Kapalı kutu yengeç, oldukça utangaç olabilir ve özellikle de insanlar onu tanımıyorsa, zaman zaman saklanabilir.

Güvenleri ve dostlukları kazandıktan sonra gerçekten doğal olabilirler ama açılmaya başlamaları yine zaman alır… sadece zaman ayırın ve bekleyin.

 16. Yengeç açık fikirlidir ve sonsuz hayal gücüne sahiptir.
Yaratıcı Yengeç, hayal gücüne gelince sınırlarla sınırlanamayan bir hayalperesttir.

Ayrıca, yeni fikirlere aşırı derecede açıklar ve her şeyi yalnızca yüzeysel almaktan ziyade derinden düşünmeyi tercih ediyorlar.

 17. Yengeç, kinlendiği zaman bunu uzuuunnnn zaman içinde tutabilir.
Yengeç kin tutar, insanlara tedavi edilmek istedikleri gibi davranmaya çalışır; ancak birileri ciddi bir şekilde onların güvenini ihlal ettiğinde veya onları bir şekilde affedemeyecekleri bir şekilde zorlaştırdığında… uzun bir süre için bir kin tutabilirler.

Onların kötü tarafına girmekten kaçınmak en iyisidir, çünkü uzun anıları vardır ve ihanetleri affetmek hemen olacak bir şey değildir.

18. Yengeç güçlü ve dayanıklıdır.
Güçlü Yengeçler, hassas tarafın bir parçası olmaktan dolayı bir üne sahip olabilirler, ancak bunların zayıf olduklarını düşünmek gibi bir hata yapmamalısınız.

Aslında inanılmaz derecede dirençlidirler ve hayatın getirdiği engellerle karşılaştıklarında yumrukları yuvarlama yeteneği çok fazladır.

19. Yengeç sevdiklerini içgüdüsel olarak korur.
Koruyucu Yengeç, ailelerini ve sevdiklerini ilk sıraya koyar ve önemsedikleri şeyleri beslemek ve korumak için güçlü bir doğal içgüdüleri vardır.

Yengeç kabilesinden biri ile kavga etmek için aptal olmalısınız… bu tür şeyleri hafife almazlar.

20. Yengeçler karmaşıktır ve çok yönlüdürler.
Karmaşık Yengeç, kişiliği birçok katmandan oluşur ve bu zodyak işareti altında doğanların herhangi bir “kutuya” yerleştirilmesi zordur. Onları olmasını istediğiniz kıvama sokamazsınız.

Birisi tüm bunları anladığını düşündüğünde, Yengeç gider ve hiç ummadığınız bir şey yaparlar… ayakta kalırlar.

21. Yengeç şefkatli ve empatik bir kalbe sahiptir.
Sadık Aşıklar, merhamet ve empatinin özellikleri  Yengecin içinde derinlerde yaşar ve karşılaşacağınız en düşünceli ve şefkatli insanlar olabilirler.

Kendilerini başka bir kişinin hayatlarına sokma ve gerçekten nereden geldiklerini anlama yetenekleri sayesinde anlamlı bir şekilde insanlarla ilişki kurabilmektedirler.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum yaz